Do tankoch a na rozhlááás!

Autor: Ľubo Kačalka | 14.5.2009 o 8:00 | Karma článku: 7,00 | Prečítané:  1502x

Zdá sa, že tankodrom Bratislava - Budapešť nakoniec vybudujú. Povedie cez Mýtnu ulici - rovno cez budovu „proti"slovenského rozhlasu. Usudzujem tak zo slov Jána Slotu. Ako sa najnovšie vyjadril: ľudia, ktorí tam pracujú "všetko slovenské nenávidia a na všetko slovenské pľujú".

FotokolážFotokolážZdroje: www.sme.sk, www.military.cz

Slota sa rozhorčil na tlačovej konferencii po skončení seminára o problémoch Matice slovenskej v Martine. Ktohovie, či si spomenul na dieťa menom Štefan a jeho dávnejšiu "axiómu" (vtipne nazvanú snahou o diskusiu) k osobe básnika Milana Rúfusa, alebo má J. Slota výhrad viac. Každopádne asi nie som jediný človek, ktorý „mediálne odporúčania" predsedu národniarov veľmi nemusí.

Podľa mňa Ján Slota reaguje nahnevane, lebo ho stresujú dôsledky hospodárskej krízy, ktorá dolieha na jeho okolie. Táto kríza však nie je spôsobená problémami finančného sektora, ale zrušenými tendrami a odvolanými kľúčovými ľuďmi. Niektoré kohútiky sa tak zastavili. Nepríjemné!

Ján Slota teraz musí odlákať pozornosť od prešľapov vlastných ľudí. A národná karta je tradične eso. Na Slovensku predsa platí: „Radšej pochybné slovenské tendre ako protislovenská transparentnosť."

Namiesto epilógu fikcia: Čo sa ak sa predsa začnú vyrábať tanky? Aj preto bol ten humbuk zvaný šrotovné. Potrebovali sme predsa surovinu - železo pre výrobu. Verím, že v záujme dobrej (rozumej: národnej) veci, dá šéf SNS zošrotovať hoc aj vlastného Vipera. :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Od vraždy Kuciaka prešli dva mesiace, polícia stále tápe

Vyšetrovatelia avizujú, že verejnosť znova požiadajú o pomoc. Čo ich bude zaujímať, zatiaľ nepovedali.

KOMENTÁRE

Vražda Kuciaka bola generačnou udalosťou

Jednému človeku sa ani po 61 dňoch neskrivil vlas na hlave – vrahovi.

KULTÚRA

Bol utiahnutý, na pódiách trpel. Avicii nebol stvorený pre slávu

Po spolupráci s Madonnou mal dojem, že ju sklamal.


Už ste čítali?