Dosť bolo arogantného Slotu? Napíšte mu výpoveď!

Autor: Ľubo Kačalka | 20.5.2009 o 8:20 | Karma článku: 13,08 | Prečítané:  2753x

Medializovaný konflikt šéfa národniarov s policajtkou pri parlamentných garážach iba potvrdil, že byť arogantný je in a pravidlá platia len pre slabochov. Škoda. Asi je to tým, že som ako malé dieťa spadol rovno na hlavu, ale mám taký pocit, že tá partia volených darmožráčov by sa mohla aspoň tváriť, že si váži zákony, ktoré prijíma.

Pekne po poriadku: Podľa medializovaných informácií Ján Slota údajne pod vplyvom alkoholu vulgárne vynadal policajtke strážiacej parlamentné garáže. Rozhodne však nie je jediným politikom, ktorému sú policajti viac menej ukradnutí. Spomeňme si Slotovu nacionalistickú dvojičku Miklósa Duraya a jeho zvláštne zdôvodnenie, prečo nefúka aj keď z neho tiahne a prečo nedodržiava rýchlosť.

Imunita - neimunita - ak si robia zo zákonov trhací kalendár sami tí, ktorí ich prijímajú (ak teda v parlamente neabsentujú), nečudujme sa, že zákony budú ignorovať aj bežní ľudia. Priznám sa, že nezávidím policajtom. Ich vážnosť klesá po každej podobnej situácii ako je tá s Jánom Slotom.

Správanie sa politikov je pre bežnú populáciu vzorové. Ak teda poslanci nerešpektujú zákaz alkoholu za volantom, maximálnu rýchlosť a nemajú v úcte príslušníkov policajného zboru - je celkom prirodzené, že tak budú robiť aj bežní ľudia. A keďže rýchlosť či alkohol patria k príčinám dopravných nehôd, môžem s istou dávkou zjednodušenia povedať, že ľudia umierajú na cestách aj pre arogantných politikov ako sú Slota a Duray.

Myslím, že by sa mi o niečo pokojnejšie zaspávalo, keby nielen spomenutí dvaja páni, ale ešte zopár jedincov prestalo byť platených z mojich daní. Pred nedávnom som v záchvate vlastného občianstva napísal výpoveď štátu. Za neefektivitu. Asi ju rozšírim. Jánovi Slotovi napíšem výpoveď za primitívnosť a zbytočnosť. Urobte to aj vy, stačia dve vety do e-mailovej schránky. Neverím síce, že potom Slota na svoj post rezignuje, ale možno pochopí, že občas má chuť niekto aj jeho poslať (aj s tými jeho povestnými tankami) rovno do ****.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Od vraždy Kuciaka prešli dva mesiace, polícia stále tápe

Vyšetrovatelia avizujú, že verejnosť znova požiadajú o pomoc. Čo ich bude zaujímať, zatiaľ nepovedali.

KOMENTÁRE

Vražda Kuciaka bola generačnou udalosťou

Jednému človeku sa ani po 61 dňoch neskrivil vlas na hlave – vrahovi.

KULTÚRA

Bol utiahnutý, na pódiách trpel. Avicii nebol stvorený pre slávu

Po spolupráci s Madonnou mal dojem, že ju sklamal.


Už ste čítali?